Zenz organics 

Vlasová certifikovaná antialergenní dánská kosmetika zaměřená na padání vlasů, ekzém, lupenku, citlivou pokožka hlavy. Zenz organics obsahuje organické složky vysoké kvality jako je avokádový olej a bio aloe vera.  Přípravky ZENZ nevytváří silikonovou vrstvu, která brání průchoduprůchodu kyslíku do vlasového folikulu. Silikon muže vlas poškodit. Neobsahuje žádné toxické složky. 

- Řada Pure: ideální pro citlivou kůži,těhotné, děti s certifikací antialergenního složení.

Detox vlasů

Detox purifing treatment od značky PREVIA

Odstraní z vlasů a pokožky nečistoty, lupy, kožní maz. Zlepšuje podrážděnou pokožku, svědění, padání vlasů. Okysličí vlasovou pokožku.Provádíme nově vyšetření trichologickou kamerou, která odhalí stav kůže a vlasového kořínku. Následně se provede čištění vlasové pokožky v kombinaci s stimulací vlasových kořínku na nastartování léčby kůže a vlasů. 

 

Malibu C

Hloubkové ošetření  vlasů, odstranění nánosů chloru z tvrdé vody, minerálů nánosů léčiv např (štítná žláza.), díky kterým je vlas krepatý, nepoddajný. Kůra se doporučuje 4x do roka. Čištění trvá zhruba 45 minut

Pracovní doba Daniela Kořínková

po,st: 8,30-16h ut,čt: 8,30-17h pá:8-14h

 

Bližší popis.. naproti bytového družstva , mezi prodejnami pracovních oděvu Voženílek a pojišťovny Allianz.

Budeme se těšit na Vaši návštěvu s pozdravem Kadeřnické studio Daniela

Tel. 777662925 , 581215117 

 

 

17.2.2016

Prodlužování vlasů MINITWIX

Prodlužování vlasů metodou Minitwix

MINITWIX vlasový spoj je nejmenší z doposud známých metod. Hodí se tak i na velmi jemné vlasy, protože má jen 6mm . Pramínky jsou opakovaně použitelné bez jakýchkoli úprav před nasazením na vlasy. Pevnost spoje je taktéž velmi dobrá. Vlasový spoj MINITWIX je bezpečný k vlastním vlasům, neobsahuje keratin, žádné plíšky, kroužky, vůbec se nelepí k vlastním vlasům lepidly a nedělají se uzlíky proti sklouznutí jako u jiných metod, tím je tedy unikátní.Skládá se z  mikrokuličky na konci, okolo které je smyčkou provlečen pramínek vlasů a převlečena mini trubička. Ta se přístrojem k tomu určeným upne a vznikne tak velmi drobný a hladký spoj, který se dá následně okamžitě odstranitfe. Vlasový spoj je u MINITWIXU o polovinu menší než u ostatních  metod. Pramínky jsou vyráběny z evropských vlasů, které jsou pečlivě vybírány a mají vysokou životnost – 2 až 5 let podle toho, jak se o vlasy pečuje. .

Předností MINITWIXU je především minimum omezení pro ženy, které si nechají touto metodou vlasy prodloužit. Mytí prodloužený vlasů je možné v jakékoliv poloze a běžným šamponem. Spojům MINITWIX také nevadí barvy, odbarvování, melírování, veškeré vlasové regenerace, olejíčky na vlasy a podobně. Poměrně rychlá a snadná je také obnova (posunutí odrostu blíže ke kořínkům) po 3- 4 měsících. MINITWIX vlasový spoj je nejmenší z doposud známých metod. Hodí se tak i na velmi jemné vlasy, protože má jen 6mm . Pramínky jsou opakovaně použitelné bez jakýchkoli úprav před nasazením na vlasy. Pevnost spoje je taktéž velmi dobrá. Vlasový spoj MINITWIX je bezpečný k vlastním vlasům, neobsahuje keratin, žádné plíšky, kroužky, vůbec se nelepí k vlastním vlasům lepidly a nedělají se uzlíky proti sklouznutí jako u jiných metod, tím je tedy unikátní. Skládá se z  mikrokuličky na konci, okolo které je smyčkou provlečen pramínek vlasů a převlečena mini trubička. Ta se přístrojem k tomu určeným upne a vznikne tak velmi drobný a hladký spoj, který se dá následně okamžitě odstranit bez narušená vlasu. Vlasový spoj je u MINITWIXU o polovinu menší než u ostatních  metod. Pramínky jsou vyráběny z evropských vlasů, které jsou pečlivě vybírány a mají vysokou životnost – 2 až 5 let podle toho, jak se o vlasy pečuje.

 


Porovnání spojů jiných metod

Zpět